Čas na serveru 11:00:39

František Xaver Böhm
Periferie z cyklu Lásky z ulice

Id: 244625

  •  / Periferie z cyklu Lásky z ulice / František Xaver  Böhm

olej/plátno, rozměr 59 x 41 cm, značeno vpravo nahoře, značně popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, uvedeno ve výstavním katalogu v "Revue du Vrai et du Beau", autorova zcela mimořádná práce

zobrazeno: 9527x

Vyvolávací cena:
6 000

85 000

Příhozy: 67