Čas na serveru 20:50:22

František Xaver Harlas
Pohled do lesa

Id: 2403

Pohled do lesa

  •  / Pohled do lesa / František Xaver  Harlas

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 38 cm, signováno vlevo dole, datováno 1941, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 3049x

Vyvolávací cena:

2 100