Čas na serveru 15:53:19

František Xaver Harlas
U hospodářství

Id: 111506

U hospodářství

  •  / U hospodářství / František Xaver  Harlas

olej/ plátno, rozměr 36 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, PO

zobrazeno: 1736x

Vyvolávací cena:

6 000