Čas na serveru 12:11:12

František Xaver Harlas
Vrby u potoka

Id: 111507

Vrby u potoka

  •  / Vrby u potoka / František Xaver  Harlas

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 26 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno 92, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav, PO

zobrazeno: 1671x

Vyvolávací cena:
900

1 600