Čas na serveru 23:57:27

František Xaver Naske
Autoportrét s chotí

Id: 141404

Autoportrét s chotí

  •  / Autoportrét s chotí / František Xaver Naske

olej/karton, rozměr oválu 56 x 43 cm, signováno uprostřed dole, oboustranný obraz, odborně čištěno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2511x

Vyvolávací cena:

11 500