Čas na serveru 08:31:18

František Xaver Naske
Chaloupka

Id: 1663

Chaloupka

  •  / Chaloupka / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 36,5 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 1905, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1406x

Vyvolávací cena:

8 000