Čas na serveru 13:11:38

František Xaver Naske
Dáma v černém hedvábí

Id: 220310

Dáma v černém hedvábí

  •  / Dáma v černém hedvábí / František Xaver Naske

olej/překližka, rozměr 65 x 54 cm, značeno a datováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na rámu, v malbě svislé praskliny viz foto

zobrazeno: 1737x

Vyvolávací cena:
2 200

10 500