Čas na serveru 06:52:16

František Xaver Naske
Diana

Id: 112105

Diana

  •  / Diana / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 44 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

zobrazeno: 2346x

Vyvolávací cena:

15 009