Čas na serveru 11:05:57

František Xaver Naske
Dívčí poloakt

Id: 12301

Dívčí poloakt

  •  / Dívčí poloakt / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 125 x 120 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozená malba, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 3642x

Vyvolávací cena:
9 000

63 000