Čas na serveru 08:12:09

František Xaver Naske
Dívka se žlutým paraplíčkem

Id: 231103

Dívka se žlutým paraplíčkem

  •  / Dívka se žlutým paraplíčkem / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 94 x 66 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:
4 800

38 000

Příhozy: 52