Čas na serveru 15:07:39

František Xaver Naske
Kytice

Id: 313105

Kytice

  •  / Kytice / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2812x

Vyvolávací cena:

16 505