Čas na serveru 11:52:15

František Xaver Naske
Lavička

Id: 877

Lavička

  •  / Lavička / František Xaver Naske

olej/sololit, rozměr malby 48,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, oťukaný rám, původní stav

zobrazeno: 2741x

Vyvolávací cena:

19.3.2014, 20:05:00

15.3.2014 13:35 3 500 Kč