Čas na serveru 01:11:45

František Xaver Naske
Paridův soud

Id: 269002

Paridův soud

  •  / Paridův soud / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 61 x 73 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 2782x

Vyvolávací cena:
4 800

42 000

Příhozy: 53