Čas na serveru 16:35:17

František Xaver Naske
Pianistka

Id: 188101

Pianistka

  •  / Pianistka / František Xaver Naske

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 28 cm, signováno a datováno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 1224x

Vyvolávací cena:

16.5.2019, 20:29:00

16.5.2019 20:25 1 500 Kč