Čas na serveru 10:22:01

František Xaver Naske
Portrét Anduly Sedláčkové

Id: 236008

Portrét Anduly Sedláčkové

  •  / Portrét Anduly Sedláčkové / František Xaver Naske

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 31 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, jedná se o portrét prvorepublikové herečky A. Sedláčkové viz přiložená monografie

zobrazeno: 1617x

Vyvolávací cena: