Čas na serveru 23:39:53

František Xaver Naske
Při odpočinku

Id: 245604

Při odpočinku

  •  / Při odpočinku / František Xaver Naske

olej/dřevo, rozměr 80 x 121 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 2586x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 49