Čas na serveru 03:26:56

František Xaver Naske
Průhled

Id: 909

Průhled

  •  / Průhled / František Xaver Naske

olej/karton, rozměr malby 44,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole FNASKE, datováno 50, oťukaný rám, původní stav

zobrazeno: 2562x

Vyvolávací cena:

20.3.2014, 20:40:00

15.3.2014 13:46 2 500 Kč