Čas na serveru 02:59:46

František Xaver Naske
Rozkvetlá zahrada

Id: 68202

Rozkvetlá zahrada

  •  / Rozkvetlá zahrada / František Xaver Naske

olej/plátno/karton, rozměr 26 x 19 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1885x

Vyvolávací cena:

10 500