Čas na serveru 16:17:00

František Xaver Naske
Sedící dáma

Id: 290301

Sedící dáma

  •  / Sedící dáma / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 51 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

28 000