Čas na serveru 02:32:04

František Xaver Naske
Studie aktu

Id: 211501

Studie aktu

  •  / Studie aktu / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 130 x 85 cm, značeno vpravo dole, datováno, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 1557x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 59