Čas na serveru 07:27:34

František Xaver Naske
Studie k obrazu Bílá krajka

Id: 319803

Studie k obrazu Bílá krajka

  •  / Studie k obrazu Bílá krajka / František Xaver Naske

olej/dřevo, rozměr 21,5 x 16,5 cm, neznačeno, lehce poškozený rám, obraz reprodukován v publikaci J. Hořava: F. X. Naske

zobrazeno: 1365x

Vyvolávací cena:
2 800

14 500