Čas na serveru 16:27:25

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

Zahradní restaurace

  •  / Zahradní restaurace / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 3214x

Vyvolávací cena:
15 000

145 000

2017,12-1,06,21,09,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 55