Čas na serveru 00:12:55

František Xaver Naske
Zahradní restaurace

Id: 108005

Zahradní restaurace

  •  / Zahradní restaurace / František Xaver Naske

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1903, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 7104x

Vyvolávací cena:
15 000

242 000

Příhozy: 76