Čas na serveru 19:44:27

František Zavřel
Čápi pod vrbami

Id: 60001

Čápi pod vrbami

  •  / Čápi pod vrbami / František Zavřel

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, volné v rámu, původní stav

zobrazeno: 3317x

Vyvolávací cena:
500

1 109