Čas na serveru 16:04:39

František Zdeněk Eberl
Akt

Id: 202207

Akt

  •  / Akt / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní štítek, dílo prezentováno v několika zahraničních galeriích, v soupisu díla Geralda Weinpoltera a Miriam Fosterové je obraz uveden pod číslem G 285 a datován do roku 1929, oděrky na dekorativní adjustaci, po

zobrazeno: 2779x

Vyvolávací cena:
16 000

86 000