Čas na serveru 18:58:44

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Francouzská krajina

  •  / Francouzská krajina / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu

zobrazeno: 3217x

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

Příhozy: 66