Čas na serveru 02:45:46

Znalec na telefonu 602 308 275

František Zdeněk Eberl
Francouzská krajina

Id: 18722

Francouzská krajina

  •  / Francouzská krajina / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1062x

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

Příhozy: 66