Čas na serveru 09:48:08

František Zdeněk Eberl
Na vinici

Id: 183001

Na vinici

  •  / Na vinici / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na dubovém rámu

zobrazeno: 997x

Vyvolávací cena:
22 000

51 000