Čas na serveru 08:26:06

František Zdeněk Eberl
Procházka po pobřeží

Id: 65109

Procházka po pobřeží

  •  / Procházka po pobřeží / František Zdeněk Eberl

akvarel/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1962x

Vyvolávací cena:

43 500

Příhozy: 61