Čas na serveru 05:34:54

František Zdeněk Eberl
U statku

Id: 506601

U statku

  •  / U statku / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 71 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu děl the Catalogue Raisonné of François Eberl (1887 – 1962) pod číslem G006

zobrazeno: 1349x

Vyvolávací cena:
12 500

13 500

2024,06-1,24,21,01,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu