Čas na serveru 03:27:23

František Zdeněk Eberl
U statku

Id: 506601

U statku

  •  / U statku / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 71 x 67 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, uvedeno v autorově soupisu děl the Catalogue Raisonné of François Eberl (1887 – 1962) pod číslem G006

zobrazeno: 2093x

Vyvolávací cena:
12 500

35 000