Čas na serveru 19:52:25

František Zdeněk Eberl
V baru

Id: 30513

V baru

  •  / V baru / František Zdeněk Eberl

akvarel/papír, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 4399x

Vyvolávací cena:

12 500