Čas na serveru 10:21:52

František Zdeněk Eberl
V baru

Id: 30513

V baru

  •  / V baru / František Zdeněk Eberl

akvarel/papír, rozměr 19 x 24 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

zobrazeno: 3703x

Vyvolávací cena:

12 500