Čas na serveru 20:54:23

František Zdeněk Eberl
V kavárně

Id: 352705

V kavárně

  •  / V kavárně / František Zdeněk Eberl

akvarel/papír, rozměr viditelný 63,5 x 48 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 521x

Vyvolávací cena:

11 000