Čas na serveru 23:53:29

František Zdeněk Eberl
Z Francie

Id: 205002

Z Francie

  •  / Z Francie / František Zdeněk Eberl

olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1631x

Vyvolávací cena:

6 000