Čas na serveru 08:49:11

František Zdeněk Eberl
Z Francie

Id: 205002

Z Francie

  •  / Z Francie / František Zdeněk Eberl

olej/plátno/lepenka, rozměr viditelný 17 x 27,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 957x

Vyvolávací cena:

6 000