Čas na serveru 12:25:41

František Zdeněk Eberl
Zátoka u Monaka

Id: 26501

Zátoka u Monaka

  •  / Zátoka u Monaka / František Zdeněk Eberl

olej/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 61, obraz i rám ve výborném stavu

zobrazeno: 1038x

Vyvolávací cena:
15 000

93 000