Čas na serveru 16:26:00

František Ženíšek
Dívka v klobouku

Id: 56302

Dívka v klobouku

  •  / Dívka v klobouku / František Ženíšek

kvaš/papír, rozměr 13,5 x 9 cm, signováno vpravo dole, hnědé tečky na papíře, rámováno, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1909x

Vyvolávací cena:
700

4 400