Čas na serveru 03:00:09

František Ženíšek
Malířka v ateliéru

Id: 74503

Malířka v ateliéru

  •  / Malířka v ateliéru / František Ženíšek

kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 31 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3070x

Vyvolávací cena: