Čas na serveru 04:06:08

František Ženíšek
Studie

Id: 16001

Studie

  •  / Studie / František Ženíšek

nesignováno, kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11,5 cm, paspartováno, rámováno, na podkladovém papíru přípis, pozůstalostní razítko

zobrazeno: 2254x

Vyvolávací cena:
900

1 100