Čas na serveru 20:23:39

František Ženíšek
Vítání

Id: 105601

Vítání

  •  / Vítání / František Ženíšek

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, nesignováno, autorsky signováno na zadní straně, datováno 1911, paspatováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

10 501