Čas na serveru 10:27:22

František Ženíšek
Zasněná

Id: 181103

Zasněná

  •  / Zasněná / František Ženíšek

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, PO

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:

16 500