Čas na serveru 15:29:26

František Ženíšek
Zasněná

Id: 181103

Zasněná

  •  / Zasněná / František Ženíšek

olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, PO

zobrazeno: 1547x

Vyvolávací cena:

16 500