Čas na serveru 11:05:58

František Ženíšek jun.
Spoutaná

Id: 337703

Spoutaná

  •  / Spoutaná / František Ženíšek jun.

olej/plátno, rozměr 82 x 52 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1979x

Vyvolávací cena:

25 500

Příhozy: 52