Čas na serveru 06:01:49

František Ženíšek jun.
Spoutaná

Id: 337703

Spoutaná

  •  / Spoutaná / František Ženíšek jun.

olej/plátno, rozměr 82 x 52 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 375x

Vyvolávací cena:

14 000

2022,01-1,10,19,40,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu