Čas na serveru 12:47:46

František Zikmund
Hospoda v Jistci

Id: 122906

Hospoda v Jistci

  •  / Hospoda v Jistci / František Zikmund

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2110x

Vyvolávací cena:

10 100