Čas na serveru 13:31:58

František Zikmund
Kytice

Id: 312005

Kytice

  •  / Kytice / František Zikmund

olej/plátno, rozměr 74 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1294x

Vyvolávací cena: