Čas na serveru 10:48:50

František Zikmund
U rybníka

Id: 479

U rybníka

  •  / U rybníka / František Zikmund

olej/plátno, rozměr plátna 51 x 67 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3783x

Vyvolávací cena:

3 800