Čas na serveru 05:33:28

František Zikmund
Zátiší

Id: 240502

Zátiší

  •  / Zátiší / František Zikmund

olej/plátno, rozměr 35 x 60 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1623x

Vyvolávací cena:
1 200

8 000