Čas na serveru 05:45:57

František Zikmund
Zátiší s vajíčkem

Id: 14507

Zátiší s vajíčkem

  •  / Zátiší s vajíčkem / František Zikmund

olej/plátno, rozměr 21 x 61 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní dobrý stav

zobrazeno: 2461x

Vyvolávací cena:

6 200