Čas na serveru 23:55:31

František Zikmund
Zátiší s vejcem

Id: 209715

Zátiší s vejcem

  •  / Zátiší s vejcem / František Zikmund

olej/plátno/překližka, rozměr 16 x 33 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně věnování Františku Tichému z roku 1944, značně poškozený původní rám, zaskleno

zobrazeno: 2440x

Vyvolávací cena:

14 000

Příhozy: 51