Čas na serveru 22:00:28

František Xaver Margold
Zimní nálada

Id: 77005

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František Xaver Margold

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr 39 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2684x

Vyvolávací cena:
500

1 600