Čas na serveru 16:27:17

Františka Kafuňková-Kavánková
Rozkvetlá kytice

Id: 79503

Rozkvetlá kytice

  •  / Rozkvetlá kytice / Františka Kafuňková-Kavánková

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 941x

Vyvolávací cena:

6 000