Čas na serveru 22:53:49

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

Sochařský ateliér

  •  / Sochařský ateliér / Franz Christoph  Janneck

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 593x

Vyvolávací cena:
40 000

86 000

2018,03-1,14,20,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu