Čas na serveru 16:14:59

Franz Christoph Janneck
Sochařský ateliér

Id: 120022

Sochařský ateliér

  •  / Sochařský ateliér / Franz Christoph  Janneck

olej/plátno, rozměr 41 x 52 cm, signováno uprostřed dole, obraz ve výborném stavu, v minulosti rentoilován, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3348x

Vyvolávací cena:
40 000

200 000

Příhozy: 73