Čas na serveru 09:10:54

Franz Gruss
Staré stromy

Id: 204260

Staré stromy

  •  / Staré stromy / Franz Gruss

kombinovaná technika/akvarel/ruční papír, rozměr listu 23 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5409x

Vyvolávací cena:
1 200

3 900