Čas na serveru 14:04:37

Franz Helle
Nábřeží

Id: 67002

Nábřeží

  •  / Nábřeží / Franz Helle
  •  / Nábřeží / Franz Helle
  •  / Nábřeží / Franz Helle
  •  / Nábřeží / Franz Helle

olej/pláltno/karton, rozměr 46 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 33, zaskleno, oděrky na rámu, pozdější rámování

zobrazeno: 2812x

Vyvolávací cena:

11 500