Čas na serveru 19:36:45

Franz Maschek
Čtenářka

Id: 227103

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Franz Maschek
  •  / Čtenářka / Franz Maschek
  •  / Čtenářka / Franz Maschek

olej/plátno, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 4424x

Vyvolávací cena:
2 800

3 100