Čas na serveru 20:12:57

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Franz Maschek
Čtenářka

Id: 227103

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Franz Maschek
  •  / Čtenářka / Franz Maschek
  •  / Čtenářka / Franz Maschek

olej/plátno, rozměr ve výřezu 30 x 39,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 230x

Vyvolávací cena:
2 800

2 800

2020,02-1,10,19,48,00
( 10.2.2020, 19:48:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.